Імпорт

Здійснюємо доставку с/г техніки і спецтехніки та обладнання під замовлення 

Техніка під замовлення з урахуванням усіх побажань замовника в найкоротші терміни. Ми, команда Донснаб-Захід, наділена досвідом 20+ по закупівлі техніки у провідних виробників та відомих постачальників з країн Європи, Америки та країн СНД. Імпортна техніка для сільськогосподарських робіт користується великим попитом, адже кожен господар хоче мати у своєму гаражі надпотужного звіра, що запросто подолає польові роботи в гарячий сезон. Оскільки є попит, отже потрібно давати й пропозицію! Замовити техніку в будь-який момент щодня у провідного постачальника спеціалізованої техніка ДОНСНАБ-ЗАХІД – краще рішення для успішності бізнесу.

Замовити імпортну с/г техніку на ДОНСНАБ-ЗАХІД – це:

  • вигідні умови купівлі;
  • швидка логістика; 
  • подальше гарантійне обслуговування на офіційному сервісному центрі;
  • запчастини в наявності, заміна запчастин і багато іншого корисного.

Імпорт техніки під замовлення по всій Україні може здійснити далеко не кожна організація, але нам це до снаги. Тривале партнерство з заводами-виробниками комбайнів, навантажувачів, зерносушарок й іншої техніки дозволило нам зайняти конкурентостійку позицію на ринку. Бажаєте купити імпортну техніку? Тоді просто зателефонуйте або надішліть нам форму зворотного зв’язку. На Ваш особистий вибір, як зручніше. Менеджери в найкоротші терміни зв’яжуться з Вами з метою обговорення подальшої співпраці.

Здійснюємо доставку с/г і спецтехніки та обладнання під замовлення з врахуванням усіх побажань замовника в найкоротші терміни.

Також здійснюємо сервісний супровід техніки, а саме якісну передпродажну діагностику та підготовку в сертифікованому сервісному центрі, та подальше сервісне обслуговування техніки наших клієнтів протягом усього періоду експлуатації техніки та обладнання, придбаної нашими споживачами.

Зворотній зв’язок