SAMPO ROSENLEW SR-3085 Superior НОВИЙ

  • Відділи продажу  Львів: 067-47-11-147;  067-67-05-009,  Волочиськ:067-47-10-100   Ціна: 125 000 €

ТОВ ТПК "Донснаб-Захід" - дилер Sampo-Rosenlew в Україні пропонує до Вашої уваги спеціальну акційну цінову пропозицію до 1-02-2019р. на новий комбайн SAMPO ROSENLEW SR-3085 Superior - ціна 125 000 €

Sampo SR-3085 Superior - базова комплектація:

Жатка шириною - 6,30 м
Кількість клавіш - 6 шт.
Площа сепарації - 6,3 м²
Площа решетного стану - 4,50 м²
Ємність зернового бункера - 7600 літрів
Двигун AGCO POWER - 260 к.с.
Кабіна - Premium Plus
Паливний бак - 450 л
Маса з кабіною - 12600 кг

У базову комплектацію комбайна входить: зернова жатка 6,3 м, автоконтур жатки, кондиціонер, високошвидкісний соломоподрібннювач, циліндрворошитель соломотрясів, решета RV-2, RV-3, монітор втрат, закритий бункер, швидке вивантаження, поріг каменевловлювач.
Офіційна гарантія - 1 рік.

Гарантія, Сервіс. Моделі Sampo  серії SR 3000 являють собою сучасну техніку, в яких кращі властивості, притаманні лише комбайнам Сампо, органічно переплітаються з розробками-новинками сучасних зернозбиральних машин. Широкі жатки, місткі зернові елеватори, сепаруючий пристрій і звичайно знаменита легкість очищення в сукупності з комфортабельною кабіною, яка спроектована з урахуванням відгуків операторів, роблять роботу приємним заняттям.

 

Секрет продуктивної роботи


Жатки комбайнів «Сампо Розенлев» результат багаторічної праці наших конструкторів і випробувальників. Завдяки клопіткій роботі фахівців втрати на жатці зведені до мінімуму.
Модель C12, оснащена запатентованою системою попереднього обмолоту, має продуктивність на 20% вище, ніж у однобарабанних кобмайнів.

Самий «чистий» комбайн на ринку

Велика потужність при менших витратах.
Встановлені на Comia C10 і C12 двигуни Agco Power відповідають жорстким європейським екологічним стандартам Євро 4. Ми пропонуємо двигуни потужністю починаючи до 300 к.с. Новітні двигуни екологічно чисті і економічні.

Номер один у світі за легкістю очищення

Найчистіші комбайн на ринку сільгосптехніки
Легка очистка вигідно відрізняє комбайни «Сампо Розенлев» від інших зернозбиральних машин. Не є винятком і нові моделі Comia C10 і C12. У них легко витягуються касети, верхнє і нижнє решето, а також лотки клавіш. Легко і швидко можна провести очистку в польових умовах. Великі бічні щити і централізований вузол мастила полегшують обслуговування.

Дбайлива сепарація

Велика площа клавішного соломотряса в поєднанні з наявністю циліндра-ворошителя CSP забезпечують максимальний результат при сепарації грубого вороху навіть в найскладніших умовах. Нова система домолоту елеваторного типу дозволяє повертати зерна на стрясную дошку комбайна, тим самим не перевантажуючи решітний стан.

Продумана ергономіка

Простора кабіна Premium Plus пропонує безпрецедентну ергономіку систем управління комбайна Sampo: інтегрований в підлокітнику джойстик, зручне управління всіма робочими функціями і новий сенсорний екран Comvision в русифікованій версії, який відображає всю необхідну інформацію.

Фото SAMPO ROSENLEW SR-3085