ДОНСНАБ-ЗАХІД забезпечує гарантійний та післягарантійний  сервіс сільськогосподарської техніки. У спеціалізованому  ремонтному цеху у м.Волочиськ, Хмельницької області здійснюється  післяпродажний сервіс, підготовка техніки до експлуатації, поточний та капітальний ремонти. Кваліфікований технічний персонал при потребі  виконує  діагностику та обслуговування техніки безпосередньо в господарстві.

У випадку виникнення несправності з вини заводу-виробника наші фахівці негайно виїжджають на місце поломки.


Можливість  якісно і вчасно отримувати послуги з обслуговування техніки – це додаткові переваги  для  клієнтів  і виробників, які  прагнуть забезпечити повний цикл  обслуговування своєї техніки.
 ДОНСНАБ-ЗАХІД  забезпечує постачання оригінальних запчастин до техніки, постійне оновлення асортименту і поповнення складів у м.Львові, м.Тернополі.
Ми готові забезпечувати технічне обслуговування і сервіс нашої техніки протягом усього терміну її експлуатації.


У 2010-2011 рр ТзОВ"Донснаб-Захід" проводить планові техогляди сільськогосподарської техніки (атестат  акредитації   №7С018   від  12.02.2010). Із заявками на проведення техогляду звертатися у Інспекційну Службу, тел 067 47 1111 0.


Одним з напрямків діяльності сервісного центру є 

відновлення техніки.


При виникненні несправності техніки, яка знаходиться на гарантійному обслуговуванні у ДОНСНАБ-ЗАХІД Вам необхідно звернутися до нас у Гарантійно-сервісну службу.

.