Надійні фінські комбайни Sampo – знову в Україні

Надійні фінські комбайни Sampo – знову в Україні

Комбайни Sampo на сайті Донснаб-Захід – це справжній “гігант з величезним апетитом” і перший помічник в області “Агро”:

  • Найбільш продумане рішення для полегшення і швидкості роботи на великих аграрних підприємствах.
  • Високотехнологічна машина для вирішення найважливіших фермерських завдань повсякденно і в найгарячіший сезон.
  • Висока результативність і забезпечення якості збору врожаю, заготівлі кормів.
  • Оригінальна технічна конструкція, що дозволяє аграріям точно спрогнозувати успішну роботу на полях.
  • Розумна машина, що дозволяє економити час на очищення без залучення фахівців.

Передові, інноваційні технології в комбайн Сампо фахівці впровадили таким чином, що навіть не найдосвідченіший комбайнер успішно впорається з польовими завданнями. Більш того, ця машина полегшить повсякденну роботу, запобігаючи навантаження за рахунок використання електромеханізмів.

Потужний двигун, функція автоматичного збільшення потужності для поглинання навантажень, абсолютний контроль при використанні всього однієї руки, економія часу на монтажі високопродуктивної жатки, велике панорамне вікно, простора кабіна і відмінна шумоізоляція для забезпечення максимально комфортних умов комбайнера! Все це і багато іншого агро-функціоналу втілено в комбайнах Sampo.

Нано-потужне технічне рішення від умілих конструкторів, які відмінно розуміються в машинобудуванні.

Комфортна кабіна комбайна “Sampo”. Простора, сучасна і ергономічна кабіна запросто дозволяє перебувати двом людям одночасно, комфортно працювати протягом усього дня. Шумо-, віброізоляція в моделях Сампо дуже доречна при виконанні робіт по збиранню врожаю. Це саме те, що Ви оціните по достоїнству! Праворуч від водія досить вдало розташовані монітори і датчики на рівні очей, панель управління вбудована в правий підлокотник для ще більшої зручності. Присутня навіть функція гучного зв’язку, що дозволяє оператору не відволікатися від роботи і якісно слідувати завданням. Контроль рівня жатки і монітор втрат також можна встановити при потребі.

Продуманий огляд робочих процесів. Для підвищеного рівня безпеки придумано велике лобове скло, що сприяє відмінному огляду жатки. Потужне світло комплекту фар і світлодіодних габаритів по всьому периметру забезпечують переміщення транспортного засобу в сутінках і нічний період доби.

Турбо-швидкість збирання врожаю. Від своєчасного збору залежить якість врожаю, тому оперативність техніки – понад усе. Чим швидше здійснюється вивантаження, тим раніше будуть завершені роботи. При виготовленні моделей Сампо, майстри цей фактор теж врахували.

Чистка і обслуговування комбайна. Тут фахівці теж добре постаралися. Легке очищення – це важливо, особливо в сезон, коли робота кипить і витрачати тривалий час на очищення – це собі в збиток. Функції вирішені таким чином, що походи в машинний цех – цілком реально повністю виключити з графіка. Прибирання комбайна можна зробити на місці, заощадивши купу часу. Люки відкриваються за допомогою однієї ручки, дістатися до нижніх вітрин елеватора, дотягнутися до ребер теж не складно. Все знаходиться за швидкодіючими люками, куди доступ можливий без зусиль. Також простий доступ до мостів, які очистити теж не так складно, як здається на перший погляд. Чистий комбайн – запорука чистого зерна!

Ми всіляко орієнтовані на потреби агро-споживача, тому пропонуємо тільки висококласну техніку для збору врожаю. Комбайни Sampo – це новий рівень популярності в агрономічному світі!