Навантажувачі “Маніту”. сервіс компанії

Навантажувачі “Маніту”. сервіс компанії

Manitou – це кращі з існуючих на сьогоднішній день навантажувачів на ринку. Донснаб-Захід є офіційним представником Manitou в Україні. Ми маємо свій сервісний центр, команду фахівців зі своєчасного обслуговування, що дає додаткові гарантії нашим покупцям.

Новітні моделі навантажувачів для сільськогосподарських робіт і будівництва дивіться в каталозі нашого сайту та на майданчиках по всій території країни. Надійні, потужні навантажувачі, вдосконалені і універсальні, з високою продуктивністю купити за найкращою ціною в Україну на сторінках компанії-дилера “Донснаб-Захід” можна вже зараз, звернувшись за вказаними номерами телефонів.

 Manitou – сучасне рішення комфортним способом складних завдань. Нові навантажувачі Маніту допомагають запобігти будь-якій небезпеці перевантаження і здатні забезпечити безпеку на будівельному майданчику. Вони прості у використанні, невибагливі в обслуговуванні а також надійні в будь-яких ситуаціях. Виробник подбав про підвищений рівень ефективності роботи і заощадження Вашого часу, розробивши спеціальні пристосування та наділивши навантажувачі продуктивним дизельним двигуном Perkins. Успішне вирішення будь-яких завдань в короткі терміни і висока якість кожному покупцеві забезпечено!

Наша компанія спеціалізується на техніці для великого будівництва, а в першу чергу, аграрного бізнесу в Україні і далеко за її межами. Кожен з нас – фахівець вищого рівня, який добре знає і розуміє, що саме необхідно підприємцю для ефективної роботи щодня. Ми вміємо підібрати кращу техномодель навантажувача, яка прискорить процес, збільшить обсяги виконаних робіт, від чого залежить виручка Вашого бізнесу. Широкий вибір затребуваних моделей з міцною конструкцією, зокрема навантажувачі на колісному і гусеничному ходу, які виготовлені за всіма стандартами безпеки. Економія палива в порівнянні з аналогами, високий кліренс, легкість в обслуговуванні і ряд інших переваг кожного зразка окремо.

Нове дихання старої техніки. Компанія Донснаб-Захід надає повноцінний комплекс сервісних послуг, пов’язаних з експлуатацією Вашої техніки. Ми також доставляємо б/в техніку і відновлюємо її до новітнього стану. Якщо Ви придбали техніку в іншої організації, наші фахівці готові повністю відновити і в рази поліпшити її функціональні можливості. На сьогодні, нашим ремонтом вже задоволені більше сотні підприємців. Ви можете стати наступним щасливим клієнтом!

Пропонуємо Вашій увазі нові телескопічні навантажувачі Manitou на вигідних умовах. Також Ви можете обрати б/у навантажувачі Маніту, що вже перевірені майстрами, готові до великої експлуатації. Перелік доступних нових і б/в моделей завжди можете подивитися на ресурсі нашої компанії 24/7/365. Ми також надаємо послуги оренди Маніту, продажу запчастин і повноцінного, якісного ремонту.

Навантажувачі Manitou на “Донснаб-Захід” – нові інструменти для ефективного вирішення Ваших великих завдань!