Навісне обладнання до навантажувачів “Manitou”

Навісне обладнання до навантажувачів “Manitou”

Нинішній ринок техніки радує досить широким діапазоном навісного обладнання для навантажувачів, і цьому є прості, всім зрозумілі причини: такі технічні елементи дуже затребувані в різних напрямках. Їх купують в якості головних помічників, перш за все, в сільському господарстві і, звичайно, при веденні активних будівельних робіт. Всі вони легко замінюються, роблячи звичайні навантажувачі абсолютно універсальними спецмашинами для обробки великих земельних ділянок, навантаження будматеріалів та кормів, переміщення будь-якого роду вантажу.

Навісне обладнання до навантажувачів Manitou – гарантія якості і довговічності! А тепер воно стало ще доступнішими для Вас! “ДОНСНАБ-ЗАХІД” – компанія, яка є офіційним представником техніки “Маніту” в Україні, надає високоякісні приналежності для щоденних навантажень Вашої спецтехніки. Найкращі моделі техніки для будівництва, великої аграрної діяльності і промисловості, а також запчастини до техніки Маніту Ви можете купити прямо зараз за актуальними цінами або ж взяти в оренду. Навісне обладнання для навантажувачів під замовлення власного виробництва найрізноманітнішого типу також в наших каталогах. Ми створюємо кращі пропозиції для Вашої ефективної роботи в полях, на будівництві і виробництві!

Так як компанія наша володіє власним виробництвом професійного НО (навісного обладнання), більш відомого серед населення під брендом “Техно двір”, ми маємо можливість дати покупцям найкращі ціни в Україні на повний спектр навісних пристосувань. Співвідношення ціни та якості Ви оціните по достоїнству.

Що являє собою НО? Це набір насадок, група запчастин, що з легкістю виконують ряд функцій, непосильних людині щодня. Захвати вантажу і навантаження продуктів с/г здійснюються завдяки гідросистемі самого навантажувача. При купівлі обладнання та навантажувача потрібно враховувати важливі фактори, особливо той, що НО значно зменшує вантажопідйомність самої техніки. Самостійно оцінити і прорахувати обсяги робіт, регулярних навантажень досить складно, тому поради наших фахівців будуть дуже корисні. Спільними зусиллями Ви проясните технічні характеристики, обчислите приблизно прогнозовані навантаження (вага, габарити, матеріали), схеми транспортувань вантажу, особливості та умови експлуатації.

Що Ви можете купити у нас:

  • Великий різновид ковшів для всякого напрямку робіт, переважно с/г: ковші для зерна, силосу, коренеплоду і універсального призначення, в тому числі ковші з захватом, екскаваторний ківш, ківш з ріжучою кормою. У нашому переліку також є будівельні ковші.
  • Захвати для квадратних і звичайних тюків. Ще доступні захвати для колод, бічні захвати для забезпечення більш зручних робочих процесів в складних умовах.
  • Палетні вила, вила для тюків.
  • Відвали для снігу і універсальні на телескопічний навантажувач “Маніту”.
  • Кран-балка.
  • Платформи, монтажні кошики і гаки на навантажувач.

Якісне навісне обладнання є запорукою ефективного використання навантажувача. Устаткування нашого виробництва відповідає всім жорстким вимогам сучасного підприємця і обов’язково держстандартам. Висока якість і демократична цінова політика виступають гідними конкурентами багатьом відомим імпортним виробникам. Компанія “Донснаб-Захід” виступає одним з лідерів-виробників НО по території України, що підтверджується застосуванням його в різних сферах вітчизняної економіки і навіть далеко за межами країни. Ми гарантуємо високу якість і ефективну роботу своєї техніки!