Оренда

Оренда техніки сільськогосподарського призначення, для будівництва та промисловості тут і зараз, довгострокова оренда, вигідні умови, доступна оренда по всій Україні. Наша спеціалізація полягає не тільки у таких напрямках, як відновлення техніки, продаж с/г техніки та спецтехніки, продаж запчастин, виробництво навісного обладнання, а й оренда техніки.

ТзОВ “ТПК “ДОНСНАБ-ЗАХІД” надає в оренду телескопічні навантажувачі MANITOU з нашим оператором. Оренда телескопічного навантажувача недорого 24/7. Вантажопідйомність телескопічного навантажувача Маніту складає до 4 тон. Висота підйому та виконання робіт – до 18 метрів. Також пропонуємо оренду різноманітного навісного обладнання, зокрема буде корисна оренда вил, оренда ковша з захватом, будівельні та зернові ковші взяти в оренду, бетономішалка оренда, захват для лісу, а також можна орендувати відвал для снігу, що є таким необхідним в зимову пору року. Кран-балка оренда, орендувати робочу платформу та інше обладнання. 

На жаль купівля нової техніки відомих брендів Sampo, MANITOU, JCB, MERLO, BOBCAT, CLAAS, CAT, ХТЗ – це дороге задоволення, і далеко не кожне сільськогосподарське підприємство може собі дозволити таку розкіш. Аби створити комфортні умови, дати нове дихання кожній категорії бізнесу нами прийнято рішення надавати техніку в оренду. Тепер кожен підприємець чи просто гарний господар може взяти напрокат навантажувач і якісно виконати сезонні роботи.

Перелік, опис, характеристики, умови оренди можна дізнатися у менеджерів компанії та на інтернет-сторінках.

Вся детальна інформація тел. +38 067 47 111 12 та +38 067 47 111 47.
Приклади роботи навантажувача можна переглянути за цим посиланням: https://youtu.be/P9YiGtwiBoo

Зворотній зв’язок