Телескопічні навантажувачі Телескопічні навантажувачі Навісне обладнання Навісне обладнання Комбайни Sampo Комбайни Sampo Зернові сушарки Зернові сушарки
Новини
Поставка трьох Manitou в Хмельницьку область
Поставка трьох Manitou в Хмельницьку область

Здійснили поставку першого із трьох Manitou MLT-X 735 T LSU в агроформування з Білогіря Хмельницької області. Вітаємо з придбанням техніки яка буде запорукою надійності в повсякденній діяльності підприємства. — у с. Білогородка, Хмельницька область.

Детальніше
Навісне обладнання до навантажувачів “Manitou”
Навісне обладнання до навантажувачів “Manitou”

Нинішній ринок техніки радує досить широким діапазоном навісного обладнання для навантажувачів, і цьому є прості, всім зрозумілі причини: такі технічні елементи дуже затребувані в різних напрямках. Їх купують в якості головних помічників, перш за все, в сільському господарстві і, звичайно, при веденні активних будівельних робіт. Всі вони легко замінюються, роблячи звичайні навантажувачі абсолютно універсальними спецмашинами […]

Детальніше
Навантажувачі “Маніту”
Навантажувачі “Маніту”

Навантажувачі “Manitou” – актуальне рішення для бізнесу, що вироблено згідно найостанніших вимог сільськогосподарського та промислового середовища. Компанія “ДОНСНАБ-ЗАХІД” – офіційний представник Маніту в Україні. Ми також є дилером провідних українських і закордонних заводів-виробників іншої с/г техніки, спецтехніки найрізноманітнішого і найбільш затребуваного призначення. Безліч варіантів надійної техніки, потужної й витривалої, що проходить важкі повсякденні випробування представлені […]

Детальніше
Наші переваги
Офіційній сервісний центр Маніту
Офіційній сервісний центр Маніту

Ми не лише є офіційним представником Manitou в Україні, але й також маємо свій сервісний центр - команда фахівців з питань оперативного обслуговування. Це дає нашим покупцям додаткові гарантії якості, довговічності та своєчасного ремонту техніки і обладнання.

Детальніше
Офіційній сервісний центр Маніту

Офіційній сервісний центр Маніту

Своєчасний ремонт техніки та спеціалізованого обладнання - найважливіший момент для кожного власника, особливо в сезон. Так як компанія Донснаб-Захід тісно співпрацює з виробником французької техніки "Manitou" і активно реалізовує їх продукцію протягом багатьох років, ми прийняли рішення відкрити офіційний сервісний центр.

Сервісне обслуговування клієнтів здійснюється першокласними майстрами, досвідченими фахівцями саме по техніці та приладді Маніту, а також інших популярних в світі фірм. Наша команда займається післягарантійним обслуговуванням Вашої техніки: придбана у нас а також у інших компаній. Ми завжди намагаємося надати найкращий сервіс, швидко визначити і усунути несправності. Всі, що є необхідними для ремонту матеріали, запчастини маємо в наявності. Це служить додатковою економією часу. Оскільки обсяги проданої нами техніки за кордон і по Україні регулярно збільшуються, ми створюємо нові сервісні бригади, щоб Ви залишалися задоволеними швидким та якісним ремонтом.

 

Головні переваги сервісного обслуговування від Донснаб-Захід:

 

  • Сертифікований центр передової техніки MANITOU. Це дозволяє нам гарантувати високу якість, надійність і безпеку роботи Ваших машин після ремонту.
  • Відсутність довгострокової доставки запчастин та аксесуарів. У нас успішно налагоджено власне виробництво навісного обладнання до телескопічних навантажувачів MANITOU, організовано співпрацю з іншими заводами-лідерами, а це означає, що всі деталі для швидко проведеного ремонту вже присутні на складі. Таким чином ми знижуємо витрати часу на відновлення машин.
  • Покупець отримує 100%-ву якість товару. Вся техніка та обладнання, після виготовлення і транспортування, проходить повноцінну діагностику, що забезпечує чітке визначення наявності будь-яких заводських дефектів, поломок, ресурсу вироблення найбільш навантажених деталей, вузлів.
  • Відновлюємо б/у техніку від провідних творців до найновішого стану.
  • Професіоналізм, мобільність, гарантія якості. Бригади майстрів періодично проходять навчання, розвивають вміння, підвищують навички щодо вдосконалення спецтехніки різного призначення.

 

Адреси та контактні номери всіх сервісних центрів в Україні Ви можете подивитися у нас на сайті, відстежити місцезнаходження - на карті.

Державна компенсація до 40%
Державна компенсація до 40%

Наше навісне обладнання входить в програму часткової державної компенсації. Придбання будь-якого виробу бренду "Техно двір" супроводжується відшкодуванням коштів з держбюджету. Заощаджуйте до 40% від загальної вартості покупки на якісному обладнанні! Доступні ціни для кращих покупців.

Детальніше
Державна компенсація до 40%

Державна компенсація до 40%

Заощаджуйте до 40% від вартості покупки на якісному обладнанні! Навісне обладнання компанії ДОНСНАБ-ЗАХІД, випущене під маркою "Техно двір", входить в програму часткової державної компенсації. Придбання будь-якого нашого виробу супроводжується компенсацією коштів з держбюджету.

Наша компанія є одним з лідерів-виробників сертифікованого навісного обладнання в Україні, що підтверджується використанням його в різних сферах національної економіки. За постановою Кабінету Міністрів України, будь-яке придбане обладнання нашої лінійки виробництва, передбачає велику фінансову перевагу: + 40% в Ваш особистий бюджет. Програма діє для всіх громадян України.

Що для цього потрібно?
1) Вибрати навісне обладнання компанії ДОНСНАБ-ЗАХІД, вартість якої частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, з яким можна ознайомитись на офіційному сайті Мінагрополітики.
2) Закупити техніку через один з
УПОВНОВАЖНЕНИХ БАНКІВ.
3)
Подати до державного банку заявки за двома програмами та підтвердні документи для компенсації в розмірі 40% вартості придбаної техніки та обладнання.
4) Отримати компенсацію на рахунок в державному банку. Детальна інструкція за посиланням : тут

Для повернення фінансів за програмою компенсації Вам достатньо звернутися до державного банку . Подайте заявку і документи, що підтверджують купівлю устаткування українського виробництва "Техно двір".

Після отримання документів Міністерством аграрної політики, в місячний термін, Вам будуть перераховані кошти з державного банку: банк компенсує 40% від вартості придбаної техніки без урахування ПДВ в одноденний термін.

ДОНСНАБ-ЗАХІД - доступні ціни для кращих покупців.

Власне виробництво навісного обладнання
Власне виробництво навісного обладнання

Виробництво ківшів та іншого навісного обладнання для телескопічних навантажувачів: MANITOU, JCB, MERLO, BOBCAT , CLAAS, CAT та інших.

Детальніше
Власне виробництво навісного обладнання

Власне виробництво навісного обладнання

"Техно двір" - виробництво професійного навісного обладнання до навантажувачів Manitou від компанії "Донснаб-Захід". Ковші, платформи, вила і затискачі найрізноманітнішого типу та призначення дивіться в каталогах нашого сайту й на виставкових майданчиках.

Всі, хто колись стикався з бізнес-галуззю "агро", чудово знають, наскільки важливим є правильний підбір навісного обладнання. Саме з його допомогою можна прискорити роботу, виконати її професійніше, що в майбутньому призведе до прискореного збільшення прибутку. Ми створюємо кращі пропозиції для Вашої ефективної роботи в полях, на будівництві та виробництві на протязі багатьох років! За цей час досконально вивчили свого клієнта, його повсякденні бізнес-потреби та основні завдання в сезон. Заради полегшення Ваших навантажень і збільшення ефективності дій - запустили виробництво під брендом "Техно двір".

Навісне обладнання до навантажувачів "Маніту" від нашої компанії вирішує ряд завдань великих агрономічних підприємств і малих форм господарювання. Його успішно застосовують сотні підприємців по Україні а також за межами країни. Чому? Кожен наш виріб:

  • Створюється фахівцями згідно чітко встановлених правил, концентруючись на надійність, підвищену працездатність і універсальність;
  • Виготовлено виключно за новітніми технологіями з високоякісних матеріалів, з надійним і довговічним кріпленням;
  • Проходить тестування, строго перевіряється на відповідність стандартам. Все обладнання сертифіковане в Україні та Європі.
  • Високоякісний, конкурентоспроможний аналог імпортного обладнання, що вигідно відрізняється за вартістю.

Гнучка цінова політика, відсутність економії на матеріалах і новаторство при конструюванні, робить кожну нововиготовлену позицію Вашим першим надійним, доступним помічником в бізнесі! Виробнича потужність і спеціалізовані навички майстрів дозволяють нашій компанії освоювати нові ринки реалізації, давати безпечний, якісний інструмент для ведення бізнесу.

Досвід роботи з 2002 року
Досвід роботи з 2002 року

Багаторічний досвід, з 2002 року, дозволив нам удосконалитися, зайняти конкурентоспроможну позицію на вітчизняному та зарубіжних ринках. Нами реалізовано безліч задумів: розширення сфери діяльності, співпраця з провідними заводами-виробниками, запуск власного виробництва...

Детальніше
Досвід роботи з 2002 року

Досвід роботи з 2002 року

Компанія «ДОНСНАБ-ЗАХІД» - успішний дилер спецтехніки на ринку України з 2002 року. Завдяки активній діяльності, прогресу і правильно організованій роботі, ми досягли значних результатів інтернаціонального масштабу. Впроваджуємо передові технології у власне виробництво, передаємо цінний досвід агросегменту.

Сьогодні, Донснаб-Захід активно діє в багатьох регіонах України та в інших країнах Європи, орієнтуючись на потреби своєї аудиторії, суворе дотримання норм. Розвиток і занурення в якість підтримки сільськогосподарських виробництв, надання потужної техніки та професійного обладнання а також кваліфікований супровід - запорука успіху компанії.

За роки функціонування озброїлися безцінним досвідом, який дозволив нам зайняти конкурентоспроможні позиції на вітчизняному і зарубіжних ринках в області агро. Нами реалізовано безліч задумів, вдалося розширити напрямки, налагодити партнерство з виробниками крупної техніки, гігантами світового значення - Manitou, Grain Handler и Sampo-Rosenlew, відкрити сервісні центри і запустити власне виробництво.

Застосування індивідуальних підходів до кожного клієнта - успішний результат Вашої ефективної діяльності та існування нашої компанії! Ми вивчили тонкощі, навчилися правильно підтримувати Ваш бізнес, зуміли пізнати мистецтво фінансування.

Професійний сервіс з новітнім діагностичним обладнанням, високотехнологічні машини, сертифіковані продукти - це кращі пропозиції, які вже зараз надаємо покупцеві.

«ДОНСНАБ-ЗАХІД» - цінність досвіду, правильність рішень, гарантія якості!

Ми є дилерами MANITOU (Франція), Sampo-Rosenlew (Фінляндія), Grain Handler (США)
Ми є дилерами MANITOU (Франція), Sampo-Rosenlew (Фінляндія), Grain Handler (США)

Вся техніка в каталогах виключно високоякісного рівня, творіння французьких, фінських та американських конструкторів. Довгострокове партнерство з Manitou, Grain Handler і Sampo-Rosenlew дозволяє надати покупцям першокласну техніку, запчастини та обладнання.

Детальніше
Ми є дилерами MANITOU (Франція), Sampo-Rosenlew (Фінляндія), Grain Handler (США)

Ми є дилерами MANITOU (Франція), Sampo-Rosenlew (Фінляндія), Grain Handler (США)

Тісна співпраця компанії Донснаб-Захід з лідируючими заводами - це Ваш широкий сегмент найпопулярнішої в усьому світі техніки та запчастин різного призначення.

На протязі багатьох років ми налагоджуємо партнерства з кращими творцями сільськогосподарської та будівельної техніки: комбайни, трактори, навантажувачі та навісне обладнання марки "Техно двір", усі необхідні запчастини. Всі варіанти в каталогах виключно високого класу, найкращої якості - творіння французьких, фінських і американських конструкторів.

Потужна техніка - запорука досягнення високих показників прибутку підприємства! Наша компанія 24/7 стане Вашим постачальником кращих сучасних моделей с/г техніки. Довгострокове партнерство з гігантами світового ринку Manitou, Grain Handler та Sampo-Rosenlew дозволяє надати нашим покупцям завжди першокласні об'єкти господарювання. Ми ніколи не залишаємо своїх клієнтів наодинці з проблемами, завжди готові допомогти у виборі спецтехніки, детально розповісти про здібності того чи іншого експоната. Також надаємо сервісне обслуговування придбаної і взятої в оренду у нас техніки. Сервісний центр "Маніту" - це Ваш спокій, оперативне усунення несправностей, висока ефективність дій, скорочення витрат, довгострокова та якісна робота спецтехніки. Все обладнання й моделі різного призначення можете подивитися на наших онлайн сторінках, або ж відвідати виставкові майданчики для вивчення, більшого розуміння принципу функціонування.

Донснаб-Захід - це покупка і оренда спецтехніки в Україні в широкому асортименті! Бездоганна репутація, досвідчені майстри, кваліфікований персонал і відпрацьовані до дрібниць сучасні технології. Що ще потрібно для продуктивної роботи?!

Наше Навісне обладнання сертифіковане в Україні та Європі
Наше Навісне обладнання сертифіковане в Україні та Європі

Навісне обладнання нашого виробництва відповідає всім жорстким вимогам сучасного підприємця. Висока якість і демократична цінова політика. Продукція вдало пройшла перевірку, сертифікована в Україні та Європі. "Техно двір" - гідний конкурент імпортним виробникам.

Детальніше
Наше Навісне обладнання сертифіковане в Україні та Європі

Наше Навісне обладнання сертифіковане в Україні та Європі

У кожній країні, аграрії, все частіше звертають увагу на багатофункціональність техніки та спецобладнання, впровадження сучасних технологій. З цієї причини виробники всіляко намагаються відповідати їх потребам і пропонують високотехнологічні продукти. "ДОНСНАБ-ЗАХІД" і лінія виробництва "Техно двір" також зацікавлені у виготовленні максимально ефективного, безпечного використання і широкопрофільного обладнання для аграрного сектора, в тому числі будівельного бізнесу та деяких видів промисловості.

При конструюванні а також виготовленні об'єкта продажу, дуже важливо дотримуватися держстандартів, і в той же час слідувати сучасним вимогам споживача. Спільними командними зусиллями ми зуміли підняти рівень виробництва спочатку до українських стандартів якості, а після, і до європейських норм.

Кожна нова модель - це черговий процес сертифікації, який ми долаємо без труднощів. Вся наша продукція відповідає жорстким нормам України і ЄС. Це дає нам чергову перевагу: успішну реалізацію не тільки по території України, а й поставки далеко за її межі.

Компанія володіє сертифікатами безпеки. Представлені експонати модернізуються майстрами згідно чітко встановлених правил, концентруючись на універсальність і оптимальність.

Сертифікованими виробами "Техно двір" задоволені тисячі клієнтів. Динамічний розвиток ринку збуту дає нам поштовх до нового, ще більш удосконаленого, конкурентоспроможного відносно вітчизняних та імпортних агро-пропозицій. Суворе дотримання виробничих норм дозволяє компанії досягати високих результатів, активно брати участь в виставках, укладати нові співпраці на взаємовигідних умовах.

Trade-in
Trade-in

Ми надаємо можливість обміняти Ваш старий - низькопродуктивний навантажувач на новий - високоякісний, вже сьогодні! Вигідна програма Trade-In дозволяє оновити з доплатою застарілий с/г автопарк, поповнити його удосконаленими моделями навантажувачів в найкоротші терміни.

Детальніше
Trade-in

Trade-in

Донснаб-Захід пропонує чергову вигоду для клієнтів. Цього разу ми надаємо програму Trade-In. Що являє собою ця процедура: можливий обмін Вашого старого навантажувача на абсолютно новий, поліпшений і, звичайно, більш працездатний. Обмін б/у навантажувача на новий з доплатою не вимагає витрат по часу. Як тільки клієнт звертається до нас з аналогічним питанням, наші фахівці відразу займаються його справою.

У чому плюс такої програми? Trade-in - це дійсно вигідно та надійно. Такий метод застосовується в країнах Європи і Штатах. Оскільки ми співпрацюємо зі світовими гігантами-виробниками, то перейняти досвід заради зручності наших покупців - одна з кращих пропозицій, що можна дати кожному з них.

Як це відбувається? Покупцеві немає потреби чекати продажу старого навантажувача. Ви відразу можете забрати новий, власноруч обраний навантажувач, при цьому всього лише доплативши різницю. Поки нашими працівниками ремонтується і продається Ваш б/в помічник, Ви можете займатися своїми "гарячими" роботами, просувати діяльність вперед без затримки. Нам - старий, Вам - новий, працездатний!

Все обладнання виробництва "Техно двір" сертифіковане, перевірено сотнями споживачів в нашій країні і за її межами. Здійснивши обмін старого навантажувача на новий з невеликою доплатою від Донснаб-Захід, Ви обзаведетеся високопродуктивним щоденним помічником, при цьому ще отримавши гарантію якості і довговічності використання.

259
відновлених навантажувачів маніту
1274
виїздів сервісної служби
1132
виготовленого навісного обладнання
1699
імпортованої
техніки