Сервісний центр

Сервісне обслуговування сільгосптехніки виступає одним з найпріоритетніших напрямків нашої компанії. Сервісний центр «ДОНСНАБ-ЗАХІД» виконує наступні роботи:

  • гарантійне обслуговування проданої техніки (як нової, так і вживаної);
  • післягарантійне обслуговування техніки;
  • підготовка техніки до продажу і ремонт вживаної техніки;
  • капітальний ремонт техніки з “0”;
  • навчання механізаторів покупця;
  • налаштування, калібровка та введення в експлуатацію проданої техніки;

Вартість сервісних послуг доступна. Детальніше про роботи та ціни на послуги розкажуть наші спеціалісти, оскільки без оцінки техніки, огляду обладнання конкретну вартість вказати неможливо.

Надаємо повний комплекс сервісних послуг, пов’язаних з експлуатацією техніки Маніту й іншої спецтехніки. Штат професіоналів забезпечує швидке обслуговування с/г техніки різних модифікацій. Сервісний центр ДОНСНАБ-ЗАХІД – це повна діагностика, визначення та усунення несправностей по вищому розряду. До Ваших послуг гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки нової й б/в, передпродажна підготовка і капремонт.

Сервісний центр ДОНСНАБ-ЗАХІД –  гарантії якості, довговічності, своєчасного ремонту техніки і обладнання! 

Наші інженери проводять ремонти та сервісне обслуговування Вашої техніки по всій території України. Просто зателефонуйте або надішліть нам форму зворотного зв’язку. Менеджери в найкоротші терміни зв’яжуться з Вами для обговорення подальшої співпраці.

Наші сервісні інженери проводять ремонти та сервісне обслуговування вашої техніки по всій території України.

Зворотній зв’язок