Экспорт

Експорт техніки та навісного обладнання вигідні умови для кожного замовника вже зараз! 

Компанія “ДОНСНАБ-ЗАХІД” володіє власним виробництвом професійного навісного обладнання, більш відомого серед населення України під брендом “Техно двір”. Таким чином ми маємо можливість забезпечити експорт навісного обладнання покупцям по всьому світу, запропонувати найкращі ціни на повний спектр послуг, експорт навісного обладнання в країни Європи. 

Гарне співвідношення ціни та якості відчули сотні наших клієнтів в різних куточках землі. Ми пишаємося спільними досягненнями, плідною співпрацею зі світовими заводами по виробництву с/г техніки, які здобували з 2002 року. Навісне обладнання виробництва ТехноДвір успішно пройшло зовнішній аудит і заслужено отримало Європейський сертифікат.

Ви можете купити недорого обладнання у нас:

  • великий різновид ковші імпорт та експорт для всякого напрямку робіт, переважно с/г: ковші для зерна, купити ковш для силосу, коренеплоду і ковші універсального призначення, в тому числі експорт ковша з захватом, екскаваторний ківш на експорт, ківш з ріжучою кормою купити в Україні. У нашому переліку також є будівельні ковші експорт за кордон.
  • купити захвати для квадратних і звичайних тюків. Ще доступні на експорт захвати для колод, бічні захвати для забезпечення більш зручних робочих процесів в складних умовах.
  • палетні вила експорт обладнання ТехноДвір, вила для тюків в Україні.
  • відвали для снігу на телескопічний навантажувач “Маніту” в Україні.
  • кран-балка імпорт, експорт платформи, монтажні кошики закордон і гаки на навантажувач.
  • Понад п’ятирічний досвід у справах експорту вживаної та відремонтованої техніки, навісного обладнання “Техно двір” в десяток країн світу допоміг нам пізнати потреби закордонного споживача та удосконалити лінію виробництва. Обладнання Донснаб-Захід посідає ключові позиції в каталозі “Експортний потенціал Львівщини”.

Понад 5-ти річний досвід експорту вживаної і відремонтованої техніки та навісного обладнання власного виробництва в 10 країн світу (країни Європи та СНД).

Наше навісне обладнання успішно пройшло зовнішній аудит на відповідність основним вимогам директив ЄС і гармонізованим стандартам Європейського Союзу та отримало Європейський Сертифікат (СЄ).
Також навісне обладнання нашого виробництва посідає ключові позиції в каталозі Експортний потенціал Львівщини.

Навісне обладнання нашого виробництва в каталозі Експортний потенціал Львівщини

Періодично здійснюємо відправки навісного обладнання власного виробництва нашим закордонним партнерам.
При здійсненні поставок техніки та нашого навісного обладнання, наша компанія несе повну відповідальність за надійність, безпеку та зручність під час експлуатації. Ми здійснюємо сервісний супровід техніки, як якісну передпродажну діагностику та підготовку в сертифікованому сервісному центрі, так і подальше сервісне обслуговування наших клієнтів протягом усього терміну використання техніки, яку пропонуємо нашим споживачам.

Зворотній зв’язок