Про компанію

“ДОНСНАБ-ЗАХІД” – багаторічний дилер провідних українських та іноземних заводів-виробників с/г техніки, а також спецтехніки. Компанія успішно працює на ринку з 2002 року, є надійним партнером всесвітньо відомих виробників техніки різного призначення.

Основна наша спеціалізація полягає в наступному:

 • Реалізація нових телескопічних навантажувачів MANITOU серії MLT на території Західної України (Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Івано-франківська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська та Рівненська області)
 • Продаж та сервісне обслуговування нових й вживаних навантажувачів MANITOU.
 • Виготовлення та продаж якісних сертифікованих ковшів, захватів, платформ та іншого навісного обладнання для навантажувачів MANITOU, JCB, MERLO, DIECI, BOBCAT, HAULOTTE, CLAAS, CAT, NEW HOLLAND й інші під власним брендом “Техно-Двір”
 • Займаємося відновленням і реалізацією б/в телескопічних навантажувачів MANITOU.
 • Відновлення тракторів ХТЗ та іншої с/г та спецтехніки також належить до пріоритетних напрямків нашої діяльності.

Ми – профі в своїй сфері! Працюємо над удосконаленням процесів протягом багатьох років, поповнюємо команду першокласними фахівцями. Даємо покупцям тільки найкраще і ефективне для їхнього бізнесу!

Основна місія та мета нашої компанії – це організувати Вам високоякісну, продуктивну та безперервну роботу придбаної техніки!

Сотні покупців перевірили якість і надійність нашого навісного обладнання. За рахунок ліній власного виробництва, всі клієнти в Україні і за її межами отримують вигідні умови при купівлі та широкий асортимент.

Ми пишаємося спільними досягненнями! Навісне обладнання нашого виробництва успішно пройшло зовнішній аудит і отримало сертифікатом відповідності та Європейський сертифікат (СЄ).

Висококваліфіковані фахівці в будь-який час організовують ремонтні роботи і здійснюють повне технічне обслуговування в офіційному сервісному центрі MANITOU.

Переваги нашого сервісного центру:

 • З 2016 р. наші співробітники проходять навчання та стажування в офіційному центрі Manitou Восток.
 • В 2019 р. всі менеджери пройшли польові навчання MANITOU Field Training Days Ukraine в м.Черкаси.

ДОНСНАБ-ЗАХІД має мережу постійно діючих виставкових майданчиків в різних куточках України. Це дозволяє покупцям самостійно оглянути і переконатися в якості нашої техніки. На наших площадках Ви знайдете все необхідне обладнання для Ваших потреб.
До Ваших послуг майданчики:

 1. Львівська обл. (с. Малехів, вул. Галицька, 1е, ін.80383; с. Ямпіль +38 (067) 47111 47; с. Липники  +38 (067) 47111 47)
 2. Хмельницька обл. (м.Волочиськ, вул. Незалежності 1/2, ін.31200; с.Соколівка +38 (067) 670 50 11.)
 3. Тернопіль, вул.Поліська, 14;
 4. Миколаївська обл. (Вознесенський р-н, с.Солдатське +38 (067) 47 111 47).
 5. Одеська обл. Біляївський р-н, смт. Хлібодарське, вул.Тираспільське шосе, 41-А
 6. Рівненська обл. с. Біла Криниця, Рівненський район 

“ДОНСНАБ-ЗАХІД” – Ваш перший помічник, надійний партнер, здатний надати першокласний асортимент, досвідчену консультацію і оперативне обслуговування.

Наші послуги
Навісне обладняння
Навісне обладняння
Навісне обладнання до телескопічних навантажувачів Manitou, JCB, Merlo, Bobcat, CLAAS, CAT та ін. власного виробництва - гарантія якості і довговічності! Професійні ковші, вила і захвати, підйомні платформи та інші пристосування представлено під брендом "Техно двір". Устаткування відповідає всім вимогам споживача і жорстким держстандартам. При купівлі передбачено держкомпенсацію (25-40%)
Сервісний центр
Сервісний центр
Надаємо повний комплекс сервісних послуг, пов'язаних з експлуатацією техніки Маніту. Штат професіоналів забезпечує швидке обслуговування с/г техніки різних модифікацій. Сервісний центр ДОНСНАБ-ЗАХІД - це повна діагностика, визначення та усунення несправностей по вищому розряду. До Ваших послуг гарантійне/післягарантійне обслуговування техніки нової та б/в, передпродажна підготовка і ремонт.
Нова техніка
Нова техніка
"ДОНСНАБ-ЗАХІД" - офіційний представник MANITOU, надає високоякісну техніку, обладнання та запчастини для спрощення Ваших щоденних навантажень. Повний спектр спецтехніки для великої аграрної діяльності, будівельного бізнесу і промисловості Ви можете подивитися в каталогах нашого сайту та замовити необхідне прямо зараз!
Відновлена техніка
Відновлена техніка
"ДОНСНАБ-ЗАХІД" - офіційний представник MANITOU, надає високоякісну техніку, обладнання та запчастини для спрощення Ваших щоденних навантажень. Повний спектр спецтехніки для великої аграрної діяльності, будівельного бізнесу і промисловості Ви можете подивитися в каталогах нашого сайту та замовити необхідне прямо зараз!
Запчастини
Запчастини
Купити якісні запчастини до навантажувачів Manitou недорого Ви можете у нас, зателефонувавши за вказаними в верхній частині сторінки номерами, або ж замовивши зворотний дзвінок. Компанія "Донснаб-Захід" представляє оригінальні запчастини, професійне сервісне обслуговування Ваших навантажувачів в будь-який час.
Оренда техніки
Оренда техніки
Оренда телескопічного навантажувача MANITOU недорого з нашим оператором 27/7. Вантажопідйомність до 4 тонн. Висота підйому та виконання робіт - до 18 м. Також пропонуємо оренду різноманітного навісного обладнання, зокрема вила, ковші захватом, будівельні та зернові, бетономішалки а також відвал для снігу, кран-балка, робоча платформа та ін.
Імпорт техніки під замовлення
Імпорт техніки під замовлення
Донснаб-Захід радо здійснить швидку доставку сільськогосподарської, спецтехніки від світових виробників під замовлення, згідно Ваших побажань та потреб. Телескопічні навантажувачі, екскаватори, зернозбиральні комбайни, зернові сушарки а також навісне обладнання власного виробництва "Техно Двір" до Ваших послуг.
Експорт техніки та навісного обладнання
Експорт техніки та навісного обладнання
Володіємо багаторічним досвідом по експорту вживаної та відремонтованої техніки а також навісного обладнання власного виробництва "Техно Двір" в 10 країн світу, серед яких країни Європи та СНД. Наше навісне обладнання успішно пройшло зовнішній аудит на відповідність основним вимогам і стандартам ЄС та отримало Європейський Сертифікат.
Історія компанії
 1. Заснування ТзОВ „Донснаб-Захід”
  Компанія стає офіційним ексклюзивним дистриб’ютором ВАТ „Ростсільмаш” на території України продаючи зернозбиральні та кормозбиральні комбайни сімейства «Дон».

 2. Збільшення штату працівників до 56 чоловік
  Окрім існуючих товарних складів у м. Львів і м. Тернопіль відкрито два підрозділи у містах Торчин і Волочиськ.

 3. Дистриб’ютор UZEL
  Комбайни MEDIVA 6200 та 8250, трактори Massey Ferguson MF 3.105, ґрунтообробна техніка.

 4. Нарощуються об’єми реалізації
  180 одиниць зерно- та кормозбиральної техніки (ДОН 1500 Б, ДОН 680 М, НИВА ЕФЕКТ), понад 190 одиниць тракторів МТЗ та ХТЗ та багато іншої ґрунтообробної техніки

 5. Реалізація автомобілів «УРАЛ»
  Базові автомобілі - Урал-43206(4х4), Урал-4320-31 (6х6), Урал-5323(8х8).

 6. Капітальний ремонт та відновлення тракторів ХТЗ
  Волочиський підрозділ отримує нагороду - Кращий Сервісний Центр ХТЗ в Україні.

 7. Перші телескопічні навантажувачі
  Починаємо займатися відновленням вживаної техніки, привезеної з Європи

 8. Власне виробництво та продаж ковшів
  для телескопічних навантажувачів MANITOU, JCB, MERLO, BOBCAT , CLAAS, CAT та інших.

 9. Дилер MANITOU
  Дилер вживаної техніки MANITOU та авторизований сервісний центр MANITOU

 10. Розширення виробничих потужностей. Сертифікат відповідності
  Відкриваємо новий цех по виготовленню навісного обладнання. Європейський сертифікат (СЄ)

 11. Держкомпенсація до 40%
  Ківші та навісне обладнання нашого виробництва входять в ПРОГРАМУ ОТРИМАННЯ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ (від 25 до 40%)

 12. Реєстрація торгової марки «Техно-Двір»
  ТзОВ «ТПК «Донснаб-Захід» виготовляє навісне обладнання під торгово маркою «Техно-Двір».

 13. Дилер нової техніки MANITOU
  Реалізація нових телескопічних навантажувачів MANITOU серії MLT

Партнери
Manitou
Manitou
Франція

Компанія Manitou розробляє, виготовляє і реалізує професійне підйомно-транспортне обладнання по всьому світу.

Детальніше
Manitou

Manitou

Manitou - французький виробник першокласних телескопічних навантажувачів з 1958 року. Прагнення до інновацій відносно своєї техніки і стало джерелом великих успіхів цієї компанії. Перевантаження зерна, транспортування вантажу, збір тюків в полі та інші роботи - все це один телескопічний навантажувач Маніту, який вміло замістить цілий парк техніки! Наша компанія - офіційний дилер Manitou: продаж нових та відновлених навантажувачів. Донснаб-Захід - це також офіційний сервісний центр Manitou, тому ми виступаємо гарантом якості та довговічності даного бренду. Ви можете купити навантажувач Маніту в будь-який час, за вигідною ціновою політикою. Якщо новий навантажувач - занадто велика розкіш для вашої діяльності - можна вибрати відновлені вживані навантажувачі Manitou або ж орендувати на взаємовигідних умовах.

ТехноДвір
ТехноДвір
Україна

ТехноДвір - це власне виробництво навісного обладнання для навантажувачів MANITOU

Детальніше
ТехноДвір

ТехноДвір

ТехноДвір - це власне виробництво навісного обладнання для навантажувачів MANITOU, JCB, MERLO, CLAAS та інших фірм. Ковші й платформи різного призначення, захвати та вила а також інші різновиди якісної продукції, що сертифікована в Україні та Європі. Кожен виріб пройшов успішний міжнародний аудит, має активний попит на внутрішніх і зовнішніх ринках. Ціни на всю продукцію доступні, а за якістю - не поступається закордонним конкурентам. Так як ми самі є виробниками, наші споживачі мають унікальну можливість - замовляти індивідуальні розміри.

ДОНСНАБ-ЗАХІД - ми завжди раді допомогти Вашому бізнесу, забезпечивши якісною, потужною і надійною спецтехнікою!

Скачати презинтацію
Зворотній зв’язок
Відновлена техніка
Телескопічний навантажувач Manitou MT 1030, 2010р
Телескопічний навантажувач Manitou MT 1030, 2010р
Детальніше
Ковші
Ківш бетонозмішувач
Ківш бетонозмішувач
Детальніше
Вила
Вила палетні
Вила палетні
Детальніше